קצת אודותינו

בחודש ספטמבר בשנת 2007 מיד אחרי שיחרורו של סבום כריסטיאן (מאמן בכיר) מהשירות הצבאי וסיומו של קורס מדריכים בביה”ס למאמנים ומדריכים בוינגייט פתח את סייד קיק – בית הספר הישראלי לטאיקוון-דו בעיר תל אביב. מאז ועד היום סבום כריסטיאן וצוות בית הספר הובילו את בית ספר ואת תלמידיו להישגים מרשימים בעולם אומנות הלחימה ומחוצה לו. מידי שנה תלמידים חדשים מגיעים לשארי בית הספר, כל אחד מיוחד במינו ועם צרכים ספציפיים משלו. מטרתנו היא ללמד כל אחד בעזרת אומנות הלחימה טאיקוון-דו את הכלים הדרושים להתמודדות עם רצונותיהם ופחדיהם.

כל מתאמן במהלך לימודיו בטאיקוון-דו ממקסם את הפוטנציאל שלו וחווה הצלחות מצטברות שמתבטאות חיזוק הביטחון העצמי ומוטיבציה מוגברת לאתגרים חדשים. כל זה מתרחש בזכות מעורבות המדריכים המוסמכים שלנו בעלי ניסיון רב והמתמחים באימוני ילדים.
תבנית ההדרכה בסייד קיק משלבת בין אומנות לספורט. אומנות הינה הצד המסורתי בטאיקוון-דו בו לומדים את יסודות האומנות הלחימה , הגנה עצמית ברמות שונות לפי דרגת המתאמן וערכי הטאיקוון-דו כגון אדיבות, יושר, התמדה, שליטה עצמית ורוח בלתי מנוצחת. בהיבט הפסורטיבי הלוחם משתמש בידע שרכש במהלך האימונים ומייסם אותו בתחרויות ארציות ועולמיות. שילוב אומנות וספורט מאפשר למתאמן להכיר את עצמו ולמה הוא מסוגל ובכך להרגיש תחושה של ביטחון ואושר.

רוצה להיות מעודכן בהטבות ומבצעים?
הרשם לניוזלטר שלנו!

הרשם לניוזלטר שלנו!